מאמרים

גופי תאורה לחדרי אמבטיה - הסטייל החדש

אין מקום אישי ואינטימי יותר מאשר חדר האמבטיה של כל אחד ואחת מאיתנו. אם נחשוב על זה רגע ברצינות ניווכח לדעת כי מעטות הפעמים בהן אנחנו יכולים להיות לבד. מתי אנחנו נשארים עם המחשבות שלנו, הרצונות שלנו, הפחדים שלנו בלבד בלי הלחצים מכיוונם של אנשים אחרים?

חדר הרחצה, המקום בו ניתן להוריד את הלכלוך אחרי יום עבודה קשה או יום לימודים ארוך, הוא המקום שמשמש בתוך הבית כמו סוג של ‘מקדש’ עבור הגוף. כיאה למקדש, לא פעם עיצוב הבית יתן לחדר האמבטיה מעמד חשוב ושל כזה שיכול לשאת פריטים המשרדים יוקרה וניקיון. כדי להגיע לעיצוב מושלם יש לבחון בקפידה את הבחירה בגופי תאורה לצורך הדגשת העיצוב בשטח.

קיים מגוון גדול של גופי תאורה

האתגר בבחירה של גוף תאורה עבור חדר האמבטיה נוגע בעיקר לעובדה כי אנחנו מדברים על שוק בו ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות שכולן יכולות לתת מענה איכותי, טוב ואסתטי עבור חדר האמבטיה. אז מה הפרמטרים שבאמת יכולים להפוך תאורת אמבטיה לטובה ומחמיאה יותר:

  1. אור צהוב וחם: תאורה לבנה היא לא תאורה מחמיאה. בחדר האמבטיה זה המקום של כל אחד מאיתנו להרגיש שהוא חוגג את הגוף שלו. לכן, ההמלצה היא לבחור תאורה שתאפשר לכם לראות את עצמכם בצורה טובה, תחת אור מחמיא ומתאים שיתן לכם תחושה שאתם נראים הכי טוב שאתם יכולים להיראות.
  2. תאורה צמודה לתקרה: חדר אמבטיה הוא חדר מלא באדים, כך שלא פעם תאורת אמבטיה צריכה להתאים לקשיים הטכניים הללו ולהיות כזו שרחוקה מהמים כמה שניתן ומהאדים. כך ששימוש בגופי תאורה גדולים היורדים מהתקרה זה בדרך כלל לא הפיתרון הטוב ביותר.
  3. תאורה שמתאימה לקו העיצובי של חדר האמבטיה: יש כאלו שמעצבים את חדר האמבטיה שלהם בסיגנון כפרי לעומת מי שמעדיפים לייצר תחושה של חדר אמבטיה מודרני בעל צבעים מונוכרמוטיים. גופי תאורה יכולים להוסיף המון לאווירה של החדר, כדאי להתאים את הגופים הללו לאופן בו החלטתם לעצב את החדר לכתחילה.

בחרו גופי תאורה נכונים ואור בעוצמה גבוהה

חדר האמבטיה הוא החדר בו מתארגנים בבוקר לעבודה וכמובן לכל אירוע. תאורה טובה תאפשר לנשים להתאפר ללא כל קושי בחדר האמבטיה ולגברים להסתדר לפני כל יציאה. שימו לב כי אתם בוחרים גופי תאורה שיכולים לתמוך בנורות בעלות עוצמה גבוהה כמו גם לבחור נורות שיתנו לכם תאורה טובה ואיכותית שתאפשר לכם לבצע כל פעולה בחדר האמבטיה בקלות וביעילות.

תאורה מתאימה לאריחים

חדר האמבטיה כולו מצופה אריחים כדי לשמור על הסיד מהרטיבות שמאפיינת כל חדר אמבטיה. ההמלצה היא לבחור תאורת לד לאמבטיה שתחמיא לרהיטים ולמראות. הניחו את גופי התאורה בזווית שתאפשר לכם ליהנות מתאורה שתחמיא לחדר באופן מקסימלי. תייצר תחושה של גודל, מרחב ומקום, פעולה לא פשוטה כלל לאור העובדה כי אריחים פעמים רבות עלולים לייצר תחושה של צפיפות ולהקטין את החדר. נסו להתאים את גוף התאורה בכמה נקודות שונות בתקרה עד שתהיו בטוחים היכן בדיוק אתם מעוניינים להניח את אותו גוף תאורה לחדר האמבטיה.

תאורה לחדרי אמבטיה