מאמרים

חיפויי קיר בכל הקשור לעיצוב והלבשת הבית, חיפויי הקיר לחללים השונים, מהווים את הדובדבן בקצפת. חברת ד”ר זכוכית מייצרת ומשווקת חיפויי קיר למטבח, חיפויי קיר לחדר רחצה, חיפויים לחוץ הבית ואחרים.  על מנת להצליח בבחירת החיפויים השונים, הנה לפניכם כמה עצות בכל הקשור להתאמה מושלמת. חיפויים ישנם לרוב, המונים של סגנונות עיצוביים, חומרים וצורות ולכן […]

חיפויי קיר

בכל הקשור לעיצוב והלבשת הבית, חיפויי הקיר לחללים השונים, מהווים את הדובדבן בקצפת.

חברת ד”ר זכוכית מייצרת ומשווקת חיפויי קיר למטבח, חיפויי קיר לחדר רחצה, חיפויים לחוץ הבית ואחרים. 

על מנת להצליח בבחירת החיפויים השונים, הנה לפניכם כמה עצות בכל הקשור להתאמה מושלמת.

חיפויים ישנם לרוב, המונים של סגנונות עיצוביים, חומרים וצורות ולכן חשוב לעשות סדר ולא להילחץ.

חיפויי קיר בעיצובים שונים - ד"ר זכוכית

 

מה צריך לדעת לפני רכישה?

  • לאיזה מקום או חלל בבית / במשרד, מיועד החיפוי?

המיקום המיועד בשביל חיפוי קיר, הוא הדבר הראשון עליו נחליט, שכן ממנו, מושפע הסגנון העיצובי.

  • מידות החלל / מיקום המיועד לחיפוי.

אין זה משנה באיזה סוג אריח לחיפוי קיר תבחרו, יש לקחת מידות אמיתיות בשטח לחישוב כמויות מספיקות ולרוב נדרשת כמות רזרבית של כ- 10% (היה וישנם פתחים על הקיר (חלון / דלת, יש להתחשב כמותית).

  • סוג אריח נבחר.

ישנן המוני דוגמאות ואפשרויות לחיפויים, חפשו לכם 4 – 5 דגמים מובילים על מנת שלא ללכת לאיבוד, ומתוכם בחרו לכם את הדגם המועדף. עפ”י התצורה של האריח, בין אם מלבנית, מרובעת, משושה, יחד עם מידות החלל לחיפוי, תוכלו להזמין את הכמות הנדרשת לכם, כולל 10% רזרבה.

  • תכנית חיפוי קירות.

זה אמנם בתחום עבודתו של מעצב פנים, אך גם אתם יכולים לעשות זאת.

תכנית חיפוי קיר, הנקראת גם תכנית “פריסה”, מראה על הנייר את הקיר עליו מיועד החיפוי – חיפוי קיר מטבח / חיפוי קיר מקלחון, או כל מקום אחר. כאשר אנחנו מניחים בתכנית את החיפוי על הקיר, אנו יכולים לראות הכי קרוב למציאות, כיצד יראה החיפוי שלנו על הקיר המיועד. ניתן, בתכנית פריסה, להחליט מהיכן נתחיל את החיפוי, זה חשוב במקרים בהם מדובר על אריחים מצוירים היוצרים תמונה או הדפס ואנו רוצים למקם אותו באופן מסוים.

תכנית פריסה של חיפויי הקיר, מסייעת לנו לדעת כיצד תיראנה פינות החיבורים בין האריחים השונים וכך נוכל להחליט עד לאיזה גובה נרצה שהחיפוי יעלה.

 

מהיכן מומלץ לרכוש חיפויי קיר?

קיימות חברות רבות הפועלות בתחום עיצוב והלבשת הבית בכלל ובתחום חיפויי הקיר בפרט. לכל אחת מהן יש את המבחר והמגוון שלה. מה שחשוב בבחירת החברה ממנה אתם רוכשים את חיפוי הקיר הוא – אמינות, שירות ומגוון.

כאשר תגיעו לאולם התצוגה שלנו בחולון, תוכלו, בזמן האמת, להתרשם, לא רק מהמגוון אלא גם מנציגי המכירות המקצועיים שלנו. כל אחד מהם עובר הכשרה מקצועית בה הוא מכיר את כל המוצרים שלנו, כמו גם מפרטים טכניים, כך יודע הנציג להמליץ לכל אחד מלקוחותינו הרבים, על האריחים המתאימים לו בעבור החלל הספציפי אותו הוא מבקש לעצמו.

אנו מניחים שלא כל אחד מכם הינו מעצב המכיר ויודע לחשב כמויות כולל כל מיני “הפתעות” בדרך ולכן, היה ותזדקקו לכך, אנו גם נחשב לכם את כמויות האריחים הנדרשות לכם, עפ”י המידות שתעבירו לנו. תוכלו כמובן להסתייע באדריכל או מעצב פנים אשר יהיה אמון על התאמת הסגנון העיצובי.  

כאן, באתר שלנו, ניתן להתרשם ממבחר גדול במיוחד של סגנונות עיצוביים של חיפויים במקומות שונים, כמו גם פרויקטים נוספים שלנו. 

 

מדוע לבחור בד”ר זכוכית לחיפוי קירות הבית?

חברת דר’ זכוכית, הינה אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום החיפויים, מקלחונים, מעקות ועוד.

אנו מחזיקים במגוון עצום של חיפויים לבחירתכם, למשל:

  • חיפוי פנים – חיפויים צבעוניים למטבח.
  • חיפויים מקיר לקיר בחדרי הרחצה.
  • חיפוי חוץ לבתים פרטיים ולמוסדות.
  • חיפוי לקיר מעלית.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

Summary
חיפויי קיר – כל מה שצריך לדעת לפני רכישה
Article Name
חיפויי קיר – כל מה שצריך לדעת לפני רכישה
Description
בכל הקשור לעיצוב והלבשת הבית, חיפויי הקיר לחללים השונים, מהווים את הדובדבן בקצפת. חברת ד"ר זכוכית מייצרת ומשווקת חיפויי קיר למטבח, חיפויי קיר לחדרי הרחצה, חיפויים לחוץ הבית ואחרים.  על מנת להצליח בבחירת החיפויים השונים, הנה לפניכם כמה עצות בכל הקשור להתאמה מושלמת. חיפויים ישנם לרוב, המונים של סגנונות עיצוביים, חומרים וצורות ולכן חשוב לעשות סדר ולא להילחץ.
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית
Publisher Logo
חיפוי קיר: לפנים הבית, למעליות, לבריכות ועוד - ד"ר זכוכית