מאמרים

חיפוי זכוכית לבית - פתרון מושלם!

השימוש בזכוכית בפרויקטים של בנייה ושיפוצים, הפך זה מכבר לנפוץ ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום ייצור הזכוכית, מאפשר לייצר זכוכית חזקה ועמידה, בעוביים משתנים, ברמות שקיפות שונות ובכל מפרט טכני הנדרש לפרויקט בנייה כזה או אחר. 

בזכות השימוש בזכוכית, ניתן לקבל עיצובים מרהיבים ומיוחדים ביופיים, המדגישים את פנים המבנה עליו הזכוכית מותקנת.

השימוש בזכוכית, בין אם לחוץ המבנה ובין אם לפנים הבית, מעניקה תחושה יוקרתית ומיוחדת וניתן לייצר דוגמאות רבות בהזמנה אישית עפ”י דרישה וצורך. 

 

חיפוי זכוכית למטבח ולחדר הרחצה

המטבח וחדר הרחצה שלנו, נחשבים לחשובים מבין חללי הבית, שכן, הם נמצאים בשימוש יומיומי ע”י כל בני הבית וכתוצאה מכך, גם מתלכלכים בתדירות גבוהה יותר, משאר חדרי הבית.

הצורך בבחירות חומרי גמר פרקטיים, מתבקשת בשני החללים הללו ולכן, חיפוי זכוכית, נחשב פתרון מעולה בעבור אזור העבודה שליד השיש במטבח וגם, לקיר שמאחורי הכיריים ובחדר הרחצה, לאזור הכיור והמקלחון. 

קלות הניקוי והנראות המודרנית, עושים את הבחירה לחיפוי זכוכית למטבח ולחדר הרחצה, קלה במיוחד. 

 

מעקות זכוכית – האם כדאי?

אפשרות נוספת לשימוש בזכוכית לפרויקטים, היא כמעקה למדרגות או למרפסת. הזכוכית נחשבת כפרט מודרני בעל נראות יוקרתית ויחד עם תוספת של צבע בתוך הזכוכית, או הדפסה על גביה, מתקבל מראה חגיגי לעין המתבוננת. 

ישנם שני סוגים נפוצים לזכוכית:

  • זכוכית שקופה. זוהי הזכוכית המוכרת והרגילה, בעלת גוון ירקרק מעט.
  • זכוכית אקסטרא קליר. שקופה לחלוטין והיא נחשבת ליקרה יותר מזו הרגילה.

מעקה זכוכית מתקינים בשלוש אפשרויות שונות בדר”כ:

  • מעקה שתול: בסיסו מותקן מתחת לריצוף ואין בו פרזול נוסף. המראה המתקבל, נקי לחלוטין.
  • מעקה עם תופסנים: תופסני מתכת הנקראים “מנטים”, מחזיקים את המעקה לכל אורכו ומעניקים לו מראה מינימליסטי, מודרני. 
  • מעקה על עמודים: שילוב עמודי נירוסטה/ אלומיניום, מעניקים מראה מהודר והייטקי למעקה. 

** בכל הקשור לנגישות, ניתן להוסיף מעקה יד, אשר מקל על אנשים מוגבלים, או מבוגרים, לטפס בגרם המדרגות או לאחוז במעקה לשם ביטחון. 

 

מהם יתרונותיו של חיפוי זכוכית?

אפשרויות העיצוב הבלתי מוגבלות בכל הנוגע לחומר הגלם, מהוות בסיס מצוין לשילוב בסגנונות עיצוב שונים.

חברת ד”ר זכוכית, מייצרת ומשווקת, חיפוי זכוכית בעיצובים שונים, אך גם מוצרי זכוכית נוספים כמו: אמבטיונים, מקלחונים, חיפוי קיר לחדרי רחצה או למטבח, קירות ומחיצות, מדרגות זכוכית, ארונות זכוכית למסכים ועוד. 

אנו מדפיסים על כל סוגי הזכוכיות ומקבלים הזמנות בהתאמה אישית ללקוח, עפ”י דוגמא מותאמת, כך מתקבל מוצר מקורי, שאין לאיש מלבדכם. 

יפה ועמידה הזכוכית, כאשר אנו מלבישים אותה כמעקה או כחיפוי קיר. היא עוברת תהליכי חיסום וחוזק, מה שמבטיח כי לא תתנפץ לרסיסים על הרצפה. אך לא רק. הזכוכית נחשבת כיום לעמידה במיוחד, היא אינה דוהה וההדפס (אם ישנו) אינו מתקלף עם הזמן. הזכוכית קלה מאד לניקוי ומגיעה בעוביים שונים בהתאם לצורך השימוש. 

היכן מומלץ לרכוש חיפוי זכוכית?

מתוך הנחה כי אתם מבקשים מוצר איכותי ועמיד, עם “אבא ואמא”, אנו, בד”ר זכוכית נשמח להעניק לכם שירות אמין ומקצועי- ללא דופי.

למעלה מ- 45 שנות פעילות בתחום, עשתה אותנו מעודכנים בכל הטכנולוגיות היצרניות, המתקדמות ביותר בייצור ועיצוב זכוכיות ואנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, אנו עובדים עם חברות קבלניות, אדריכלים, מעצבי פנים ויזמים שונים ועומדים בכל דרישותיהם, מורכבות ככל שיהיו. 

אנו מחזיקים גם בשירותי עיצוב ואמנות המתמחים בהתזת חול, צביעת זכוכית בטכניקות מתקדמות וביצוע הדפסות דיגיטליות עפ”י דרישת הלקוח. 

מוצרי הזכוכית שלנו מיוצרים עפ”י תקני איכות מחמירים ביותר והעבודות מלוות ע”י קונסטרוקטור ומכון התקנים עפ”י צורך. 

אנו עומדים בלוחות הזמנים הלחוצים ביותר וצוותי ההתקנה שלנו מנוסים ומקצועיים במיוחד.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חיפוי זכוכית לבית - ד"ר זכוכית