מאמרים

כולם יודעים מה זה אמבטיה, אבל מה זה אמבטיון? אם כך אם בעבר השתכשכנו לנו בתוך האמבטיה, והסטנו את וילון הניילון (אותו צריך להחליף מדי כמה זמן כי הוא מתלכלך), היום לא צריך אותו יותר. יש מה שנקרא אמבטיון. זהו מגן זכוכית שמתנהג כמו וילון, הוא מונע מהמים להשפריץ החוצה וגם מעניק איזה תחושה מאוד […]

כולם יודעים מה זה אמבטיה, אבל מה זה אמבטיון?

אם כך אם בעבר השתכשכנו לנו בתוך האמבטיה, והסטנו את וילון הניילון (אותו צריך להחליף מדי כמה זמן כי הוא מתלכלך), היום לא צריך אותו יותר. יש מה שנקרא אמבטיון. זהו מגן זכוכית שמתנהג כמו וילון, הוא מונע מהמים להשפריץ החוצה וגם מעניק איזה תחושה מאוד אישית ואינטימית כאשר יושבים באמבטיה.

יש כל מיני סוגים של אמבטיונים, בכל מיני דגמים נפתחים וקבועים, ואין ספק שזה הרבה יותר יפה מכל וילון באמבטיה.

הצג פוסט

סוגים של אמבטיונים

אמבטיון עשוי מזכוכית מחוסמת (עובי 8 מ”מ) חזקה ויציבה. התפקיד שלו הוא לבודד את אזור האמבטיה, משאר אזורי המקלחת ולאפשר למשתמשים פרטיות מושלמת, תוך מניעת הרטבה חיצונית.

יש סוגים המותקנים בין האמבטיה לכיור, יש שנועדו להפריד בין האמבטיה לארון שניצב בסמוך. יש אמבטיון קבוע, נפתח, בצורה של הרמוניקה. יש בסגירה מלאה, עם דלתות ועוד.

כל משפחה בוחרת את האמבטיון שמתאים לצרכים שלה ולשימושי המקלחת בבית. יש כאלה שמתאימים לבית עם ילדים, למבוגרים ועוד. ולכל בית יש המלצה אחרת.

כולם מזמינים אמבטיון קבוע!

בבתים רבים כבר לא קיים אותו וילון (מעלה עובש….) ומקומו עומד לתפארת אמבטיון מזכוכית איכותית מחוסמת.

רוב הישראלים מזמינים למקלחת שלהם דגם אמבטיון קבוע עם דלת פתיחה דו- כיוונית. יש כזה שהדלת שלו נפתחת החוצה ופנימה בתשעים מעלות ויש שהדלת שלו נפתחת ב-180 מעלות פנימה ועוד. דגם ההרמוניקה למשל מתקפל עד לסוף האמבטיה. צ

ריך להתאים את האמבטיון לצרכים של כל בית ולבחור זאת גם לפי מיקומו של מתז המים.

טיפים לבחירת אמבטיון!

  • כאשר המתז (ראש ברז המקלחת) מותקן על קיר צדדי, אנו ממליצים על סגירה חלקית בלבד של חזית האמבטיה.
  • כאשר ראש המקלחת מותקן על הקיר הארוך, מומלץ להתקין אמבטיוןעם סגירה מלאה. יש כמה דגמים מוצעים כמו: עם דלת פתיחה או הזזה.
  • תוכלו לבחור אמבטיון מזכוכית שקופה או מזכוכית אקסטרא קליר. זכוכיות אסיד, זכוכיות צבעוניות ועוד. אפשר גם להזמין דגמים אומנותיים.
  • הקפידו להזמין אמבטיון איכותי שיחזיק מעמד הרבה זמן. מנגנוני הצירים צריכים להיות כלואים בתוך הציר, כך הם מבודדים ממים ולא חורקים בגלל אבנית.
  • האטמים של אמבטיונים חייבים להיות אטמים אקריליים רכים שניתן לשלוף אותם לנקות ולהחזיר.

הזמינו אמבטיון עם מוטיב עיצובי

אין ספק כי חדר האמבטיה שלכם, הוא אחד המקומות בהם מושקעים חומרי הגלם הכי איכותיים וכן תכנון עיצובי. בין אם אתם הזמנתם שירות של חידוש אמבטיה או במידה שמדובר על אמבטיה קיימת התכנון לא נוגע רק למיקום אביזרי ההיגיינה אלא גם לעיצוב של החדר.

אפשר ללכת על קרמיקה, אמבטיה מקוריאן, קיר פסיפס ועוד וכאשר מזמינים אמבטיון, להשתמש באחד הצבעים או המוטיבים כדי לעצב אותו בהתאמה מושלמת לעיצוב הכולל של חדר הרחצה.

קרא עוד:

Summary
כולם יודעים מה זה אמבטיה, אבל מה זה אמבטיון?
Article Name
כולם יודעים מה זה אמבטיה, אבל מה זה אמבטיון?
Description
אמבטיון הוא מגן זכוכית שמתנהג כמו וילון, הוא מונע מהמים להשפריץ החוצה וגם מעניק איזה תחושה מאוד אישית ואינטימית כאשר יושבים באמבטיה. בבתים רבים כבר לא קיים אותו וילון (מעלה עובש....) ומקומו עומד לתפארת אמבטיון מזכוכית איכותית מחוסמת. למאמר המלא בנושא אמבטיונים, היכנסו>>
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית (Drglass)
Publisher Logo
אמבטיונים - ד"ר זכוכית