מאמרים

מקלחונים בחולון

מתכננים שדרוג של חדר האמבטיה? רוצים פיתרון קומפקטי ואלגנטי לרחצה מפנקת במקום האמבטיה המגושמת שתופסת לכם מלא מקום בחלל חדר הרחצה ? מקלחון הוא הפתרון היחיד עבורכם. 

שכיחות ההתקנה של מקלחונים בבתי ישראל עלתה בעשור האחרון בצורה דרסטית וברוב הבנייה החדשה, לצד התקנת האמבטיה (שאף לעיתים אינה מותקנת כלל בדירות של פרויקטים מסוימים), שהיא בדרך כלל יחידה ומותקנת בחדר רחצה אחד בלבד, מותקנים מקלחונים כפתרון רחצה שאינו תופס שטח גדול ונראה טוב עד מצוין, עם שלל העיצובים והדגמים הקיימים בענף זה כיום.

אולי זה הדירות שגודלם הוקטן בבנייה החדשה של שני העשורים האחרונים, אולי זה נושא החיסכון במים שתרם את חלקו ואולי מסיבה אחרת כמו חיסכון בזמן הרחצה, אבל לא תהיה הסיבה אשר תהיה, עולם המקלחונים צובר עוד ועוד אהדה על חשבון האמבטיות המסורתיות ומציע מגוון ענק של צורות (צורת המקלחון עצמו וצורת הפתיחה שלו), צבעים- של זכוכית ושל פרזולים, גדלים, אלמנטים גרפיים שניתן לחבר אליו ועוד.

אם כן, כמו שבוודאי כבר הבנתם, מבחר הדגמים הקיימים בארסנל של היצרנים והמשווקים השונים בישראל הוא עצום והאפשרויות לעיצוב מקלחונים מותאמים אישית לטעמכם האישי ולצרכיכם, הן כמעט בלתי נגמרות, אך כשאתם ניגשים לבחור מקלחון בחולון או בכלל, מעבר לאפשרויות העיצוב, יש אלמנטים נוספים ולא פחות חיוניים שאתם צריכים להיות מודעים אליהם, כדוגמת:

  • גובה המקלחון למול גובה התקרה – הגובה המקובל של מקלחונים הוא: 1.80-185 מטר, אבל ניתן גם להזמין מקלחון בגובה של 2 מטר בהתאם לגובה התקרה אצלכם בחלל הרחצה. כדאי מאוד לוודא שרצפת המקלחון תמצא בשיפוע של כ-1 ס”מ ושהיא תהיה מעט נמוכה יותר משאר הריצוף בחדר הרחצה, כך שפחות מים יזלגו אל מחוץ למקלחון ויקטן הסיכוי להיווצרות מפגעים אסתטיים והיגיינים כמו היווצרות עובש ופיטריות.
  • סוג הזכוכית – המקלחון חייב להיות עשוי מזכוכית מחוסמת או רבודה, כך שאם חלילה אדם יפול עליו בחוזקה, הזכוכיות לא יתנפצו לאלפי חתיכות שיסכנו מאוד את האדם באירוע כזה, אלא יסדקו בצורה סבירה בזכות הזכוכיות האיכותיות הללו.
  • האחריות על המקלחון –  מתחלקת ל-2:

אחריות על ההתקנה עצמה / על העבודה – מתייחסת לנזקים שנוצרו במקלחון כתוצאה מהתקנה לא אופטימלית מבחינה מקצועית (כמעט אצל כולם היא לתקופה של שנה)

אחריות על המוצר עצמו מבחינת פרופיל ופרזולים – משתנה ממשווק למשווק ואצלנו בד”ר זכוכית יש אחריות למשך 10 שנים על הפרזול !

* כדי שהאחריות  על ההתקנה תהיה בתוקף, מתקין המקלחון שלכם צריך להיות איש מקצוע מוסמך מטעם החברה ממנה אתם רוכשים את המוצר.

מקלחונים בחולון – ​כל היתרונות שברכישה אצלנו בד”ר זכוכית 

  1. התכנון – לחברה מחלקה טכנית ובראשה אדריכל, המלווים כל פרויקט ברמת התכנון. עבודות הזכוכית שלנו, מלוות עם קונסטרוקטור ובדיקות מכון התקנים בהתאם לכל צורך שעולה בתהליך ההתאמה להתקנה.
  2. ייצור המקלחונים –  מבוצע אצלנו תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאמה לתקן הישראלי – 2252,1099 ,938.
  3.  שירות ומקצוענות – צוותי ההרכבה שלנו, הם מהמנוסים ומקצועיים בישראל, כאשר החברה מובילה את ענף עבודות הזכוכית בישראל כבר קרוב ל-50 שנה ומעבירה מהידע שלה לכל איש שירות המתקבל לעבוד בחברה. מתקיננו עוברים ימי עיון והדרכות בטיחות ייעודיות אחת לתקופה לא ממושכת.
  4.  מגוון המקלחונים – תוכלו למצוא אצלנו מגוון מקלחונים: מקלחוני חזית, מקלחונים פינתיים, מקלחונים מכופפים, מקלחונים עם דלתות הזזה ועוד ועוד. ניתן כמובן גם לבצע מולנו תכנון של מקלחון בהתאמה אישית לגודל החלל אצלכם בחדר הרחצה ולטעמכם העיצובי, תוך התייחסות לכל מימד בהרכבת המקלחון (צבע הזכוכית, צבע וסוג הפרזול, הדפס / צביעה גרפית של המקלחון – כן או לא, צורת פתיחת הדלתות וכו’).
  5.  מחיר – בזכות המבחר העצום של מקלחונים אצלנו, בוודאי תוכלו למצוא את המקלחון שיתאים לצרכיכם ובמקביל גם לכיסכם ולתקציב שהחלטתם להקנות לצורך ההתחדשות במקלחון איכותי.

מפעל הזכוכית המתקדם שלנו בחולון, יידע להתאים עבורכם את מקלחון החלומות שלכם, לא משנה מה צורתו או גודלו של חדר הרחצה שלכם.

צרו קשר:

חייגו עכשיו או מלאו את טופס יצירת הקשר ותזכו בייעוץ מקצועי, בשירות ללא פשרות ובמוצרים מהשורה הראשונה בישראל.
ד”ר זכוכית –  אולם תצוגה באזור התעשייה, רח’: פליקס זנדמן 10, חולון.

 

Summary
מקלחונים בחולון
Article Name
מקלחונים בחולון
Description
מפעל הזכוכית המתקדם שלנו בחולון, יידע להתאים עבורכם את מקלחון החלומות שלכם, לא משנה מה צורתו או גודלו של חדר הרחצה שלכם. בין אם אתם מחפשים מקלחון חזית או מקלחון פינתי, בד"ר זכוכית תמצאו את מבוקשכם באמצעות המקצוענים שלנו.
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית (Drglass)
Publisher Logo
מקלחונים בחולון