מאמרים

עבודות שיפוץ וחיפויים בחדר האמבטיה

נמאס לכם שהאמבטיה מתקלפת, שהמקלחון מתפרק ושכל חדר האמבטיה נראה מיושן או מוזנח? עבודות שיפוץ וחיפויים בחדר האמבטיה יכניסו חיים חדשים ויוסיפו עיצוב המתאים לימינו. קבלו מאיתנו מספר רעיונות וטיפים שיעזרו לכם להשיג תוצאות נהדרות (בעיצוב חדר האמבטיה) ואפילו לשלם פחות מכפי שחשבתם.

חיפויים בהתאמה אישית בשבילכם

אל תמהרו לפרק את כל האמבטיה, משום שאפשר לשפץ אותה מבלי להיכנס להוצאה יקרה. בעוד כמה שורות נסביר על הלבשת אמבטיות ומה זה אומר, אך נתחיל עם מה שחדש בתחום החיפויים. עד כה, מקובל היה להתרשם מהמבחר של קרמיקות או חיפויים מצוירים, ולא תמיד התוצאה הייתה הכי טובה שאפשר היה לשאוף אליה. אבל כיום, יש טכניקה של הדפסה דיגיטלית, שמאפשרת להכין לכל אחד את החיפויים בעיצוב האישי שאי אפשר לפספס.

אם אתם רוצים להלביש את הקירות עם חיפויים לפי טעמכם, חיפוי קיר מודפס (אפשר גם בהדפסה אחורית) נראה מושלם. אפשרויות עדכניות נוספות כוללות חיפויים בעיצוב אמנותי, חיפויים שחורים בסגנון דרמטי וכן סגנונות אוריינטליים. ויש גם חיפויים מסוג אחר – זכוכית מחוסמת. אם תרצו להפוך את חדר האמבטיה לבעל סגנון ייחודי ומרהיב, ישנה אפשרות להתקין חיפויי זכוכית חסינה. החיפויים הללו אלגנטיים וחדשניים וניתן לשפר אותם על ידי התזת חול והדפסות שונות.

כך לשפץ בקלות אמבטיה מתקלפת

מלבד החלפת חיפויים, יכול מאוד להיות שרציתם לנצל את ההזדמנות ולהחליף את האמבטיה. פה יש שתי אפשרויות. האפשרות היקרה היא ממש להוציא את האמבטיה הישנה ולהתקין אחת חדשה לחלוטין. זה כדאי לביצוע אם מבצעים שיפוץ קומפלט כולל כל הצנרת. אם הצנרת תקינה, אפשר לבצע צביעה של האמבטיה או הלבשה. בהלבשה מכסים את האמבטיה עם מעין חיפוי בצורה אמבטיה קצת מוקטנת. התוצאה נראית חדשה לגמרי, וכל הקילופים ואפילו החלודה באמבטיה הישנה נעלמים כלא היו.

להפוך את משטח הכיור למודרני ויפה יותר

במסגרת השיפוץ, ניתן להחליט שרוצים להחליף גם את הכיור הישן. יש המון סוגים של כיורים מרהיבים, יוקרתיים ובצבעים כאלה ואחרים. אבל אם תרצו לדעת מה הסגנון שהוא מהפופולריים ביותר, תוכלו ללכת על משטח כיור עילי.

משטח הכיור הזה, ניתן לייצור מזכוכית עבה שעליה מונח הכיור. זהו פתרון יפה ומודרני אך גם קל לניקוי. חדר הרחצה תמיד ייראה נוצץ יותר ונקי יותר ללא טרחה יתרה. אם מחפשים עיצוב נועז מהרגיל, אפשר לבחור משטח כיור עילי בצבעים כהים ואף בשחור. השילוב עם ברז מרהיב מקנה לחדר כולו נוכחות מפוארת. אם מעדיפים משטחים קלאסיים שתמיד מתאימים, אפשר ללכת על קוורץ או גרניט.

מראה מרחפת, יופי של סגנון

את הטוויסט הנוסף לחדר אמבטיה משודרג אפשר לקבל על ידי התקנת מראה בסגנון אשליית ריחוף- מראות מרחפות. מראה מרחפת ניתן לשפר על ידי תוספת הדפס או על ידי שילוב גוף תאורה היקפי (מה שבעצם נותן מראה מוארת יפהפייה).

Summary
עבודות שיפוץ וחיפויים בחדר האמבטיה
Article Name
עבודות שיפוץ וחיפויים בחדר האמבטיה
Description
נמאס לכם שהאמבטיה מתקלפת, שהמקלחון מתפרק ושכל חדר האמבטיה נראה מיושן או מוזנח? עבודות שיפוץ וחיפויים בחדר האמבטיה יכניסו חיים חדשים ויוסיפו מימד עיצובי המתאים לימינו. קבלו מספר רעיונות וטיפים שיעזרו לכם להשיג תוצאות נהדרות (בעיצוב חדר האמבטיה) ואפילו לשלם פחות מכפי שחשבתם.
Publisher Name
ד"ר זכוכית
Publisher Logo
  • מראות לבית : למבואת הבית, לחדר השינה ולחדר האמבטיה - ד
  • מרחפת עם תאורת לד - ד