מאמרים

המטבח. לב ליבו של הבית, בו אנו נמצאים פעם לבד, פעם בזוג, פעם עם הילדים ופעם עם אורחים. במטבח אנו משקיעים כסף רב ברמה הפרקטית, לוודא כי אכן הכל יעבוד כמו שצריך ובדיוק לפי הצרכים שלנו, וברמה העיצובית, מאפשרת לנו הזכוכית ליישם אלמנטים עיצוביים מיוחדים תואמי סגנון מועדף ואפילו כאלו שהוכנו במיוחד עבורכם בייצור אישי. […]

המטבח. לב ליבו של הבית, בו אנו נמצאים פעם לבד, פעם בזוג, פעם עם הילדים ופעם עם אורחים. במטבח אנו משקיעים כסף רב ברמה הפרקטית, לוודא כי אכן הכל יעבוד כמו שצריך ובדיוק לפי הצרכים שלנו, וברמה העיצובית, מאפשרת לנו הזכוכית ליישם אלמנטים עיצוביים מיוחדים תואמי סגנון מועדף ואפילו כאלו שהוכנו במיוחד עבורכם בייצור אישי.

באילו סוגי זכוכית למטבח כדאי להשתמש?

המטבח הוא מקום ש”עובד” שעות רבות.

יש בו חום גבוה, לכלוך רטוב ויבש, כלים, סירים וכיו”ב, כל אלו דורשים מהסביבה עמידות וחוזק, כמו גם קלות בניקיון ובתחזוקה.

על כל אלו עונה הזכוכית למטבח באופן מיטבי, כל שעליכם לעשות הוא לציין את הדרישות המתאימות ואנו נדאג לספק לכם את הזכוכית המתאימה בדיוק.

בכל הקשור לזכוכית למטבח, נראה שימוש בשני סוגי זכוכית עיקריים:

  • זכוכית שקופה
  • זכוכית אקסטרה קליר

זכוכית שקופה – מכילה כמות גדולה של עופרת, כך אנו מקבלים את הגוון הירקרק שכולנו מכירים, ואם נרצה לצבוע אותה, הגוון הסופי שיתקבל לא יהיה נקי, לכן, אם בוחרים בזכוכית זו, מומלץ לצבוע אותה בצבעים כהים.

זכוכית אקסטרה קליר – היא נטולת עופרת ושקופה לחלוטין. אותה נוכל לצבוע בכל צבע שנרצה, שיבלוט על הקיר עליו היא מונחת.

יתרונות הזכוכית במטבח

  • עמידות – בניגוד לסברה כי זכוכית היא חומר שביר, זו המותקנת אצלכם במטבח, היא כזו שעברה תהליך חיסום (חימום בטמפ’ גבוהה במיוחד) שהופך אותה לחזקה יותר (פי 4 ומעלה).
  • עובי – זכוכית למטבח מגיעה בעוביים שונים לשם עמידותה. לרוב נסתפק בעובי של 6 -8 מ”מ.
  • ניקיון – אחד היתרונות הבולטים של הזכוכית בהשוואה לחומרי חיפוי אחרים, היא קלה מאד לניקוי אינה צוברת שומנים וניתן לנקותה במטלית לחה.
  • חירוצים וחריצים – ככל שאריח חיפוי הזכוכית יהיה גדול יותר, ביח’ אחת, כך יהיו פחות חיבורים בין האריחים, מה שיקל עוד יותר על הניקיון.
  • אפשרויות עיצוביות – נתחיל ונדגיש, כי זכוכית למטבח מתאימה לכל סגנון עיצובי וניתן ליישמה בדוגמאות הדבקה שונות (בנייה, ישר, אלכסון), כך שהיא מתאימה למעשה, לכולם. אפשרויות העיצוב הן עד אין סוף ואפילו מעבר לכך. על זכוכית אפשר להדפיס, לצבוע, להדביק לשתול בתוכה, כל מה שתרצו, אפילו תמונות משפחתיות. דבר חשוב מאד בכל הקשור לעיצוב על הזכוכית הוא שהיא אינה דוהה או מתבלה בסביבת טמפ’ חום ולחות.
  • התקנה – את אריחי הזכוכית מבצעים בקלות ובמהירות ע”י הדבקה בלבד ומשאירה מטבח נקי לאחריה.

 

Summary
באילו סוגי זכוכית למטבח כדאי להשתמש?
Article Name
באילו סוגי זכוכית למטבח כדאי להשתמש?
Description
המטבח הוא מקום ש"עובד" שעות רבות. יש בו חום גבוה, לכלוך רטוב ויבש, כלים, סירים וכיו"ב, כל אלו דורשים מהסביבה עמידות וחוזק, כמו גם קלות בניקיון ובתחזוקה. על כל אלו עונה הזכוכית למטבח באופן מיטבי, כל שעליכם לעשות הוא לציין את הדרישות המתאימות ואנו נדאג לספק לכם את הזכוכית המתאימה בדיוק.
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית
Publisher Logo
חיפוי קיר