מאמרים

מה חשוב בעת החלפת אמבטיה למקלחון ?

מקלחונים עשויים להיות שימושיים ונוחים, אבל אם המקלחון מתיז מים החוצה בכמויות רבות, כנראה שיש לכך סיבה. קודם כל, ייתכן שהרצפה של המקלחון אינה משופעת בזוויות הנכונות, אולי אפילו הרצפה ישרה לגמרי. אם כן, זוהי טעות חמורה בתכנון של המקלחון ובבנייה שלו. במקרים אלו, בדרך כלל יהיה צורך להרים את הריצוף ולבנות מחדש את רצפת המקלחון. ואם כבר מדברים על הרמת ריצוף, בואו נדבר גם על שיפוץ אמבטיה במקלחון, התקנת אמבט זה וכל מה שבין לבין.

 

החלפת אמבטיה למקלחון – למה צריך אותה?

התקנת אמבטיה במקלחון זוהי אופציה מעולה עבור משפחות עם ילדים, אבל לא רק. שיפוץ אמבטיה הכולל התקנת אמבטיה מקלחון, עשוי להיות מיועד גם עבור אנשים מבוגרים. ישנם מקרים בהם אנשים מבוגרים מתקשים להרים את הרגליים בכדי להיכנס לאמבטיה רגילה, מה שאפשר לפתור באמצעות התקנת אמבטיה מקלחון.

 

שיפוץ חדר אמבטיה – כמה עולה להתקין אמבטיה במקלחון?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה התקנת אמבטיה למקלחון בחדר הרחצה, העלות שווה את התמורה. אמנם בכל חדר רחצה יהיה צורך בהתקנה מעט שונה, אבל העלות הממוצעת היא כ-2,500 – 5,000 ₪. יש לציין, מחיר התקנת אמבטיה מקלחון עשוי להשתנות בהתאם לסוג האמבט, סוג הרצפה, חדר הרחצה וכו’.

בניית מקלחון עם אמבטיה

אם אתם מעוניינים לבנות מקלחון עם אמבטיה, בניית מקלחון יכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים בודדים בלבד. בין אם אתם מעוניינים לבצע החלפה של אמבטיה למקלחון או לערוך שיפוץ קטן לחדר האמבטיה, בכל מקרה יהיה כדאי לערוך מחקר שוק קצר. בואו נבין מה כולל מחקר השוק הזה.

 

השוואת מחירים – אמבטיה למקלחון

רגע לפני שמזמינים את אנשי המקצוע כדי להתקין אמבטיה במקלחון, יהיה כדאי לערוך מחקר שוק קצר הכולל השוואת מחירים. ניתן לבצע השוואת מחירים לאמבטיה מקלחון דרך האינטרנט, בדרך כלל בכמה קליקים פשוטים.

ישנם אתרי אינטרנט אשר מוכרים בשמם “פורטלים”, והם מאפשרים לכם לבצע השוואת מחירים להתקנת אמבטיה מקלחון בבית. מומלץ מאוד לברר את המחירים מראש, כי אפשר לחסוך ככה לפעמים גם מאות של שקלים ויותר אפילו. תוך כדי שאתם מקבלים הצעות מחיר על ההתקנה, יהיה כדאי גם לדרוש לקבל המלצות מאנשי המקצוע השונים. כך תוכלו לדעת שאתם לא מקבלים רק מחיר אטרקטיבי, אלא גם שירות מקצועי מאיש המקצוע.

חשוב בעת החלפת אמבטיה למקלחון