מאמרים

מה חשוב בעת החלפת אמבטיה למקלחון ?

למי שיש מקלחון בבית, התמונה של מים שמתפזרים בחדר האמבטיה, אינה זרה. אנו מפעילים את הדוש באמבטיה, המים מותזים החוצה ואחר כך צריך לגרוף אותם חזרה לחור הניקוז. וזה בדיוק מה שבאה למנוע החלפת האמבטיה למקלחון – את נזילת המים. אם אתם צריכים שיפוץ אמבט מקלחון או התקנת אמבטיה מקלחון, הגעתם למקום הנכון. הנה כל מה שכדאי לדעת בנושא הזה…

מקלחונים עשויים להיות שימושיים ונוחים, אבל אם המקלחון מתיז מים החוצה בכמויות רבות, כנראה שיש לכך סיבה. קודם כל, ייתכן שהרצפה של המקלחון אינה משופעת בזוויות הנכונות, אולי אפילו הרצפה ישרה לגמרי. אם כן, זוהי טעות חמורה בתכנון של המקלחון ובבנייה שלו. במקרים אלו, בדרך כלל יהיה צורך להרים את הריצוף ולבנות מחדש את רצפת המקלחון. ואם כבר מדברים על הרמת ריצוף, בואו נדבר גם על שיפוץ אמבטיה במקלחון, התקנת אמבט זה וכל מה שבין לבין.

 

החלפת אמבטיה למקלחון – למה צריך אותה?

החלפת אמבטיה במקלחון זוהי אופציה מעולה עבור אנשים המעוניינים בריווח החלל בחדר הרחצה, הוזלת ההוצאות על שימוש במים, שדרוג הנראות של חדר הרחצה וגם עבור משפחות עם ילדים מתבגרים,שאינם מעוניינים לקחת את הזמן כשהם זקוקים לרחצה יומית. אבל לא רק עבור אנשים צעירים, יתאים מהלך שיפוץ חדר רהחצה והחלפתה של האמבטיה במקלחון, אלא גם עבור אנשים מבוגרים (בעיקר מקבוצת גיל הזהב). ישנם מקרים בהם אנשים מבוגרים מתקשים להרים את הרגליים בכדי להיכנס לאמבטיה רגילה, מה שניתן לפתור באמצעות התקנת מקלחון במקום האמבטיה.

 

שיפוץ חדר אמבטיה – כמה עולה להתקין אמבטיה במקלחון?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה החלפת האמבטיה למקלחון בחדר הרחצה, העלות שווה את התמורה. אמנם בכל חדר רחצה יהיה צורך בהתקנה מעט שונה, אבל העלות הממוצעת היא כ-2,500 – 5,000 ₪. יש לציין, מחיר התקנת אמבטיה מקלחון עשוי להשתנות בהתאם לסוג האמבט, סוג הרצפה, חדר הרחצה וכו’.

בניית מקלחון עם אמבטיה

אם אתם מעוניינים לבנות מקלחון עם אמבטיה, בניית מקלחון יכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים בודדים בלבד. בין אם אתם מעוניינים לבצע החלפה של אמבטיה למקלחון או לערוך שיפוץ קטן לחדר האמבטיה, בכל מקרה יהיה כדאי לערוך מחקר שוק קצר. בואו נבין מה כולל מחקר השוק הזה.

 

השוואת מחירים – אמבטיה למקלחון

רגע לפני שמזמינים את אנשי המקצוע כדי להתקין אמבטיה במקלחון, יהיה כדאי לערוך מחקר שוק קצר הכולל השוואת מחירים. ניתן לבצע השוואת מחירים לאמבטיה מקלחון דרך האינטרנט, בדרך כלל בכמה קליקים פשוטים.

ישנם אתרי אינטרנט אשר מוכרים בשמם “פורטלים”, והם מאפשרים לכם לבצע השוואת מחירים לעבודת הקבלן של החלפת האמבטיה במקלחון. מומלץ מאוד לברר את המחירים מראש, כי אפשר לחסוך ככה מאות ואף אלפי שקלים בתהליך. תוך כדי שאתם מקבלים הצעות מחיר על ההתקנה, יהיה  לכם כדאי לדרוש את קבלתם של המלצות על אנשי המקצוע השונים. כך תוכלו לדעת שאתם לא מקבלים רק מחיר אטרקטיבי, אלא גם שירות מקצועי מאיש המקצוע.

  • חשוב בעת החלפת אמבטיה למקלחון