מאמרים

לצאת מהבועה - הטרנדים הבולטים בעיצוב חדרי הרחצה

בין אם מדובר בשטיף זריז או מקלחת ארוכה, חדר הרחצה הוא מקום המפלט שלנו לניקיון פיזי ומנטלי. שם אנחנו יכולים להתנתק מרעשים, להתרענן, להרהר במחשבות ולקבל החלטות. מערכת היחסים שלנו עם המקלחת דורשת השקעה וטיפוח, אז קבלו כמה רעיונות שיהפכו את חדר הרחצה שלכם למקום בו הסבון שמח מאוד.

שחור זה השחור החדש – מצד אחד הצבע השחור הוא אלגנטי, דומיננטי ומתמזג כמעט עם כל צבע אחר. מצד שני, הוא עשוי להיתפס כרציני, קר וקודר. אבל אם בכל זאת אתם נועזים והחלטתם להפוך את חדר הרחצה שלכם למונוכרומטי-שחור השתדלו לבחור תאורה מתאימה שתאזן אותו. הבחירה בגוונים שונים של שחור תיצור אחידות והמשכיות של החלל – החל מריצוף הרצפה דרך ארונות אמבטיה ועד ברזי אמבטיה.

הכי קלאסי שיש – אחד החומרים הבולטים בעיצוב פנים בשנים האחרונות הוא שיש. תוכלו להבחין בו במטבחים, סלונים, רהיטים, איבזורים וכמובן בחדרי רחצה, בהם הוא אופטימלי בשל היותו עמיד מפני לחות ומים, דבר שאינו עומד בניגוד להיותו חומר קלאסי, נקי ויוקרתי.

בטון משכנע – אם בעבר בטון מוחלק היה משמש לחניונים, מפעלים ומוסכים היום הוא כבר הפך לריצוף יוקרתי שמעניק לחדר הרחצה מראה דקורטיבי ושונה ממה שאנחנו רגילים לראות במרצפות הקרמיקה. עיצובים אקסקלוסיביים של חדרי הרחצה כוללים היום חיפוי קירות מבטון מוחלק ללא תפר וחיבורים, כיורים ומשטחים ועד רצפת בטון. מאפיין נוסף של הבטון מוחלק שהוא שומר על קירות נטולים מסדקים או שריטות.

אריחים מרצפה ועד תקרה – שימוש באותה הדוגמה ובאותם האריחים מהרצפה ועד התקרה הוא מגמה עולה שמאפיינת את חדרי הרחצה בתקופה האחרונה. בין אם אתם בוחרים להשתמש באריחים קטנים או גדולים תיצרו מראה אחיד ונקי לחדר הרחצה שלכם.

המקום הטבעי – שימוש בחומרים טבעיים ובראשם עץ, הם חלק בלתי נפרד מעיצוב חדרי הרחצה כיום. ארונות רחצה, פרקט ואבזור מחומר טבעי – כולם תופסים את מקומם בחלל זה. סגנון המראה הטבעי הוא אחד הטרנדים הבולטים הכולל שימוש נרחב בעץ מלא, פרקט עמיד המתאים לחלל רטוב ועתיר לחות, ועד אריחי חיפוי מבטון במראה של עץ.

פסיפס לעולם לא נמאס – אבני הפסיפס העתיקות בעולם הפכו בשנים האחרונות לאחד מאמצעי הדקורציה הנפוצים ביותר בעיצוב פנים בכלל ובחדרי רחצה בפרט. קירות המחופים באבני פסיפס קטנות מרכיבות יחדיו תמונה עיצובית מרשימה עד לכדי יצירת אומנות. אריחי פסיפס נועדו ולשבור את הקווים הישרים והאחידים של עיצוב המקלחת הבנאלי. את האבנים תוכלו להתקין על גבי ארון מראה לאמבטיה או כל פריט ריהוט אחר המאוכלס בחלל חדר הרחצה.

 

Summary
לצאת מהבועה - הטרנדים הבולטים בעיצוב חדרי הרחצה
Article Name
לצאת מהבועה - הטרנדים הבולטים בעיצוב חדרי הרחצה
Description
חדר הרחצה כבר מזמן הפך לחלל נוסף בבית שיש לתת לו מענה עיצובי ולא רק פונקציונאלי. מאריחי בטון, עץ מלא ועד פסיפס - הכירו את הטרנדים שיהפכו את חדר המקלחת שלכם למקום מעורר השראה:
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית
Publisher Logo
ארונות אמבטיה