מאמרים

זכוכית למטבח - בחירה נכונה לבית!

בכל הקשור לזכוכית למטבח, מדובר על חומר פופולרי ביותר לשימוש בעיצוב הבית בכלל, ובעיצוב המטבח והחללים הרטובים, בפרט.

זכוכית למטבח היא חגיגה אמיתית לעין, שכן, ניתן לעצב איתה כל דבר, להוסיף אלמנטים דקורטיביים כמו ציור/ הדפסה/ התזה בחול, וניתן להפיק ממנה מוצרים רבים ושונים כמו חיפוי קיר, אריחים מעוצבים, שילובים בארונות, משטחי עבודה מחוסמים, מותאמים לעבודה בחום וכדומה.

כאשר אתם מחפשים להתאים זכוכית למטבח – דר’ זכוכית היא הכתובת שלכם, אצלנו תוכלו למצוא את כל פריטי הזכוכית שאתם מבקשים ואף יותר מכך. חייגו כעת, ונציג מטעמנו ישמח לסייע לכם בכל הדרוש.

מדוע זכוכית למטבח אטרקטיבית כל כך?

לזכוכית למטבח ישנם יתרונות בולטים המעניקים לו גם מראה נקי ויוקרתי, וגם פרקטיות בתפעול המטבח, שכן, זכוכית למטבח קלה מאד לניקוי, בעזרת מטלית לחה ניתן לנגב על לכלוך/ כתם, כמו כן, זכוכית למטבח מותאמת לעבודה בהתאם לאופי השימוש, בכל הקשור לעובי הזכוכית ותהליך החיסום אותו מעבירים על מנת למנוע התנפצותה.

יישומי זכוכית במטבח

היישומים הנפוצים ביותר לזכוכית במטבח הינם לרוב בחיפויי קיר, ובמשטחי עבודה מותאמים לעבודה אינטנסיבית וחמה.

חיפוי קיר זכוכית למטבח מגיעים במגוון עצום ביותר של דוגמאות וגדלים, ועל מנת לדעת איזה חיפוי מתאים לכם, תוכלו לבחור מתוך קטלוג קיים, או להגיע עם דוגמא משלכם.

בחירה בחיפוי קיר מזכוכית למטבח, היא בחירה פרקטית ביותר שכן, קל מאד להתקינה ע”ג הקיר, היא עמידה בפני רטיבות וקלה מאד לניקוי ובנוסף, אינה דוהה או מתקלפת.

משטחי עבודה מזכוכית אינם עדינים או שבירים שכן, מדובר בזכוכית מחוסמת שעוברת תהליך עיבוד מחזק וגם כאן ניתן לשלב צבעים המעניקים למטבח עוד טאצ’ עיצובי, יוקרתי, ייחודי. 

שילובים נוספים של זכוכית במטבח ניתן לראות בארונות/ קלאפות, אשר ישלימו את המראה הכללי במטבח ויעניקו לו מראה אופנתי לשנים רבות. 

מדוע לרכוש זכוכיות למטבח ד”ר זכוכית ?

אמנם זכוכית למטבח תעניק מראה יוקרתי וייחודי למטבח שלכם, אך אם אתם מבקשים זכוכית איכותית, עמידה, עם אחריות מקצועית ושירות בלתי מתפשר, דר’ זכוכית הוא המקום הטוב ביותר לכך, שכן, אנו מתמחים בייצור ושיווק מוצרי זכוכית לתחום הבנייה מעל 45 שנה, ומייצרים זכוכיות לשימושים שונים- חיפויי חוץ ופנים, חיפויים למעליות, ללובי בניין, מעקות וכדומה.

מתוך הקטלוג המופיע כאן באתר, ניתן לבחור איזו דוגמא וסוג זכוכית שרוצים וכמובן, להזמין עיצוב אישי עפ”י תמונה/ ציור/ הדפס.

הזכוכיות המיוצרות במפעל, עוברות תהליכי חיסום בעוביים שונים מותאמים לשימוש, בין אם כחיפוי חוץ/ פנים ובין אם כמשטחי עבודה למטבח, או משטחי כיור לחדרי רחצה.

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהמבחר שלנו ואנו נשמח להתאים עבורכם את הזכוכיות תוך מתן שירות לקוחות איכותי מקצועי, בלתי מתפשר.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

דר’ זכוכית .

Summary
זכוכית למטבח - בחירה נכונה לבית!
Article Name
זכוכית למטבח - בחירה נכונה לבית!
Description
זכוכית למטבח היא חגיגה אמיתית לעין, שכן, ניתן לעצב איתה כל דבר, להוסיף אלמנטים דקורטיביים כמו ציור/ הדפסה/ התזה בחול, וניתן להפיק ממנה מוצרים רבים ושונים כמו חיפוי קיר, אריחים מעוצבים, שילובים בארונות, משטחי עבודה מחוסמים, מותאמים לעבודה בחום וכדומה. כאשר אתם מחפשים להתאים זכוכית למטבח – דר' זכוכית היא הכתובת שלכם, אצלנו תוכלו למצוא את כל פריטי הזכוכית שאתם מבקשים ואף יותר מכך.
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית
Publisher Logo
זכוכית למטבח - ד"ר זכוכית