מאמרים

חומרי הגלם של אמבטיון

תגידו שלום לווילונות האמבטיה שמככבים בכל דירת סטודנטים. כאשר מדובר בחדר הרחצה הפרטי שלכם בבית, אתם בוודאי תחפשו פתרון הולם ואלגנטי לסגירת האמבטיה עצמה, כדי שבעת רחצה המים לא ישפריצו החוצה. כך נולד האמבטיון, לוח מזכוכית מחוסמת שמתחבר עם מחברים מיוחדים אל דופן האמבטיה. אתם יכולים לשבת בתוכה כמה שתרצו, להזרים עוד ועוד מים ושום טיפה לא תגיע לשום מקום. האמבטיון גורם לכך שכל הרטיבות והלחות מתמקמים רק במקום אחד באמבטיה, ושומר על הריהוט, הקירות וכל מה שנמצא בחדר הרחצה.

בנוסף, אמבטיה או מקלחת זה לגמרי דבר פרטי. אף אחד לא רוצה להיות חשוף לעיני כל (גם לא בבית שלו) כאשר הוא מבצע את טקס ההיגיינה הפרטי שלו לכן אמבטיון להזזה מאפשר לכם את הפרטיות המקסימלית, לצד אינטימיות שלכם במקלחת הפרטית.

סוגים של אמבטיון

אין היום דירה שאין בה אמבטיון. יש כל כך הרבה סוגים שגם ניתן להתאים אותם לסגנון העיצוב של האמבטיה. אפשר גם להזמין אותם בעיבודים שונים אומנותיים. האמבטיונים עשויים מזכוכית מחוסמת בעובי של 8 מ”מ. המיקום שלהם חשוב כדי למנוע הגעה של מים לכל מיני מקומות. יש המתקינים אמבטיון שמפריד בין הארון והכיור לבין האמבטיה, יש המתקינים אמבטיון קבוע על דופן אחת, כך שאפשר להיכנס לאמבטיה מהצד השני. יש אמבטיון קבוע ודלת שנפתחת לשני הכיוונים פנימה והחוצה ב-90 מעלות. ויש כאלה שהדלת נפתחת כלפי פנים ב-180 מעלות. יש דגם של אמבטיון הרמוניקה המתקפל לתוך האמבטיה עד שכמעט ולא רואים אותו. יש אמבטיונים עם סגירה חלקית, או סגירה מלאה והמיקום שלהם נקבע גם בהתאם למיקומו של המתז. (הברז). כאשר יש כבר ברז, את האמבטיון נתאים למיקום שלו וכך נמנע זרימה של מים החוצה.

חומרי גלם של אמבטיון

אמבטיון נעשה מזכוכית מחוסמת כאמור אבל יש גם אמבטיון מזכוכית אקסטרה קליר, וגם זכוכית אסיד, זכוכית צבעונית וכאמור ניתן גם לקבל אמבטיון מקושט עם עיבודים בטכניקות שונות של התזת חול או הדפסה עליו. כמובן שבמידת הצורך ניתן גם לדבר על נושא של חידוש אמבטיה אבל זה למקום אחר למטרות שונות לגמרי. לרשות הלקוחות שלנו יש קטלוג שלם של דוגמאות, אותן ניתן לבחור כדי לבצע התאמה מושלמת לסגנון של חדר הרחצה. יש לקוחות שמגיעים עם תכניות אדריכליות או צילומים של דגמי אמבטיונים ואנו משתדלים לספק כל מוצר שהלקוח רוצה. אמבטיון מזכוכית אקסטרא קליר מצטיין בשקיפות גבוהה מהרגיל, והוא בהחלט מוצר יוקרתי ואלגנטי. מה שגורם לשקיפות הזו זה היעדר עופרת בחומר הגלם, ולכן משתמשים בזכוכית הזו לא רק לייצור אמבטיון יוקרה אלא לשימושים שונים של עיצוב פנים.

כאשר מדובר באמבטיון עם דרישות צבע, תוכלו לקבל ייעוץ מכל אחד מנציגנו באשר לצבעים המתאימים לסגנון ולעיצוב של חדר הרחצה שלכם.

קרא עוד: עבודות זכוכית במרכז