מאמרים

אילו עבודות זכוכית ואלומיניום כדאי לעשות במעבר לבית חדש?

מעבר לבית חדש מהווה הזדמנות לשיפוץ קטן ויצירה של עבודות אלומיניום וזכוכית אשר מתאימים לקונספט הדקורטיבי הנבחר. החל מהחלפה של המראות בחדרי השינה, דרך יצירה של מרפסת עם פרגולה ועד לשדרוג החלונות – הנה כמה עבודות שכדאי לכם לשקול.

שדרוג החלונות בכל חדר

אם אתם הדירה החדשה שלכם נמצאת ליד כביש ראשי או ממוקמת ליד גינות משחקים, שווה לשדרג את הזכוכיות הקיימות בזכוכיות דו או אף תלת שכבתיות. זכוכיות שכאלו, יאפשרו לכם ליהנות מבידוד אקוסטי ולצמצם את ההתרגלות לדירה החדשה עד למינימום. כדאי גם לדעת שיש זכוכיות בצבעים כהים יותר אשר מתאימות לחדרי שינה או לחדרים אשר סופגים תאורת שמש באופן ישיר.

הוספת פרגולת אלומיניום למרפסת הדירה

אם יש לכם דירה עם מרפסת, הרי שהוספת פרגולת אלומיניום היא בגדר חובה. פרגולה שכזו, תאפשר לכם להינות מצל בעונת הקיץ (וגם בעונות המעבר) ובניגוד לפרגולות העץ, היא אינה מחייבת מתבלה באופן מהיר במפגש עם קרני השמש. חשוב רק שאת ההתקנה יבצעו מומחי עבודות אלומיניום ולא שיפוצניקים אשר זוהי אינה התמחותם הבלעדית – בכדי למנוע אי נעימויות מיותרות.

החלפת המראות בחדרי השינה

כיום, כל חדר שינה מתהדר בפינת איפור ואין שום סיבה שגם בבית שלכם לא יהיו כמה כאלו. על ידי בחירה במראה איכותית ושימוש בתאורה מסביב, ניתן להינות ממראה שנוחה לעבודה יום יומית. במידה ויש לכם מקום, שוווה לשקול גם מראת גוף, אשר גורמת לכל חדר להיראות גדול יותר ומאפשרת לכם לקבל הצצה חטופה על הלוק שלכם לפני כל יציאה.

התקנה של מחיצת זכוכית בחדר הרחצה

הוספה של מחיצת זכוכית חדשה בחדר הרחצה היא עוד אפשרויות לשיפוץ שכדאי לסיים איתה עוד לפני מעבר הדירה. ניתן לתחום את חדר הרחצה באופן נכון בעזרת זכוכית שכזו וליצור מינימום מעבר של מים לשאר החלקים שבחדר. שווה גם לבחור בזכוכית אשר ניתן לנקות אותה בקלות ואשר תתאים לדרישות הבטיחותיות שבאזור רטוב שכזה ולדרישות האסתטיות כאחד. בשוק ישנם מגוון סוגי זכוכיות אז אין טעם להתפשר.

יצירה של תריסי אלומיניום

יצירת תריסי אלומיניום והצבתם באזורים אשר בהם אתם מבקשים פרטיות, נחשבת לאפשרויות נהדרת שכדאי לכם שקול. בין אם במנגנון ידני ובין אם במנגנון חשמלי, ניתן ליצור תריסים במגוון של גדלים ומידות ולהתאים אותם באופן מדויק לחלל הנבחר. בנוסף לאספקטים הפונקציונליים שלהם, תריסים אלו גם יוצרים “מראה הייטקי “ומאפשרים שהייה נוחה במתחם הביתי שלכם עם מינימום הפרעות חיצוניות.

לסיכום: ניתן לראות שעל ידי בחירה בפתרונות האלומיניום והזכוכית המתקדמים ביותר שיש, ניתן להפוך את מעבר הדירה לקל יותר וליהנות מדירה חדשה שגם נראית נפלא וגם מרגישה כמו בית – כבר מהשנייה הראשונה.