מאמרים

חיפוי זכוכית - כל מה שכדאי וחשוב לדעת !

בעבר הלא מאוד רחוק, נחשב חיפוי זכוכית כיקר מאד והיה מיועד בעיקר לבתי יוקרה או לחיפוי חוץ בבנייני משרדים ופחות נגיש למרבית בתי האב בישראל.

כיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית ופריצות דרך מדעיות, ניתן לראות חיפוי זכוכית גם בתוך בתי פרטיים ודירות, כחיפוי קיר זכוכית למטבח, דלתות מזכוכית ומעקות זכוכית מסוגננים.

חברת ד”ר זכוכית, מייצרת ומשווקת חיפויים אלה כפתרון עיצובי איכותי, כמו גם מוצרי זכוכית נוספים לתחום עיצוב הבית, למשל:

  • מקלחונים.
  • מראות.
  • חיפוי קיר לחדרי רחצה.
  • קירות ומחיצות.
  • מדרגות זכוכית.
  • ארונות זכוכית למסכים שונים.

ומוצרים רבים אחרים, אותם תוכלו לראות באתר שלנו. 

 

חיפוי זכוכית – הכי טוב לבית שלך!

מתוך 50 שנות ניסיון ומוניטין ומתוך כוונה להעניק ללקוחותינו מגוון פתרונות עיצוביים לחיפויי הבית, אנו מקפידים על רמה גבוהה ביותר של מוצרים, אשר פותחו ועוצבו ע”י מעצבים אומנים בתחום הזכוכית ועיצוב המוצר.

הזכוכית המיועדת לחיפוי, עוברת תהליכי ייצור המעניקים לה עמידות וחוזק, כמו גם שילובים טכנולוגיים המיושמים בתהליך, מביאים לרמות עיצוב מרהיבות ביופיין, מהם יכולים הלקוחות לבחור חיפוי לכל חלל אשר ירצו בבית או מחוצה לו.

חיפוי זכוכית  הינו פתרון מומלץ עיצובית להוספה לקירות הבית ובעיקר למטבח, אפילו יותר מחיפווי הקרמיקה, שכן הזכוכית היא קלה יותר לניקוי ושומרת תמיד על הברק הייחודי לה. בכך, אתם מקבלים פריט עיצובי הנשמר לאורך זמן ותמיד באופנה.

 

למי מתאים חיפוי הזכוכית?

בעבר, לא היה חיפוי זכוכית האופציה הראשונה אשר נבחרה ע”י הלקוח וגם מבחר העיצובים היה מצומצם למדי. בנוסף לכך, גם איכות הזכוכית לא הייתה מאוד גבוהה ומי שבחרו בחיפוי זכוכית לבית, שילמו כסף רב שכן, חיפוי זכוכית איכותי, לא היה בנמצא בארץ הקודש והפריטים הייחודיים יובאו מחו”ל ממדינות כמו איטליה, צרפת, ספרד וגם סין. מאז עברו מים רבים ב”נהר” החיפויים, התקדמנו טכנולוגית, נחשפנו לטרנדים עולמיים ומתוך מטרה לתת מענה מקצועי, עיצובי, מיטבי, נרחב ללקוחותינו, הפרטיים והעסקיים כאחד, שמנו לעצמנו למטרה לעמוד בראש חזית הטכנולוגיה והעיצוב בזכוכית, כאן בארץ. 

כיום, יוכל כל אחד ואחת המעוניינים במגע עיצובי אחר, ייחודי ומרהיב ביופיו, להזמין כל סוג של חיפוי זכוכית ולכל מטרה שיבקש, אנו עומדים לרשותכם ונלווה אתכם לכל אורך הפרויקט, קטן ועד גדול ועד לסיומו. 

 

מחפשים חיפוי זכוכית לבית או למשרד?

הגעתם למקום הנכון, חברת ד”ר זכוכית קשובה לרצון לקוחותיה ומקבלת הזמנות בעיצוב אישי “custom made” כך שתוכלו לעצב חיפוי זכוכית עפ”י טעמכם האישי- במדויק. 

בנוסף ללקוחות פרטיים, אנו עובדים מול אדריכלים ומעצבי פנים וזמינים עבורם לכל דרישה ו/או צורך. 

איכות חיפויי הזכוכית שלנו גבוהה ביותר ומבוצעת בהתאם לתקן האיכות הישראלי המחמיר. אנו מחלקים את הייצור שלנו לייצור מקומי בארץ וייצור בחו”ל, תלוי הקשר מורכבות הפרויקט ולוח הזמנים שלו. כך או כך, חיפוי הזכוכית של ד”ר זכוכית נמצאים בבתים רבים בארץ ובחו”ל ומסבים לנו גאווה גדולה!

נשמח לעמוד לרשותכם 

קרא עוד: חיפויים

Summary
חיפוי זכוכית - כל מה שצריך לדעת על פתרון החיפויים לבית !
Article Name
חיפוי זכוכית - כל מה שצריך לדעת על פתרון החיפויים לבית !
Description
בעבר, נחשב חיפוי זכוכית כיקר מאד והיה מיועד בעיקר לבתי יוקרה או לחיפוי חוץ בבנייני משרדים. כיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית ופריצות דרך מדעיות, ניתן לראות חיפוי זכוכית גם בתוך בתי פרטיים ודירות, כחיפוי זכוכית למטבח, דלתות מזכוכית ומעקות זכוכית מסוגננים. איכות חיפויי הזכוכית שלנו גבוהה ביותר ומבוצעת בהתאם לתקן האיכות הישראלי המחמיר.
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית
Publisher Logo
חיפויי זכוכית - ד"ר זכוכית