מאמרים

איך להתאים מקלחון לבית ? כל מה שחשוב לדעת לפני קנייה

ייצור מקלחון כיום, אינו דומה לזה שהיה רווח עם הופעתו של המוצר החשוב בפעם הראשונה אי שם בשנות ה- 70 – חומרי הגלם, הטכנולוגיה המתקדמת והעיצובים המרהיבים, הביאו את המקלחון לדרגת “חתן” חדר הרחצה.

כאשר אנו מתכננים חדר רחצה חדש, או החלפת מקלחון ישן בחדש, אנו משקיעים המון מחשבה בכל הנוגע לסגנון העיצובי, הנראות, חומרי הגמר, הסניטריה, הפרזול וכל הפרטים הנוספים, אשר עושים את המקלחון למה שהוא – המפנק הרשמי של חדר הרחצה שלכם. 

מחפשים מקלחון בהתאמה אישית ? חברת ד”ר זכוכית תשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם מגוון דגמים בעיצוב מוקפד לבחירתכם וחומרים שונים באיכות הגבוהה ביותר בענף.

 

למי מתאים לרכוש מקלחונים בהתאמה אישית?

פעם מקלחונים היו מאד פשוטים, ממוקמים בפינת חדר הרחצה, מידת המקלחון הייתה קבועה, בדר”כ 80/80, בין אם באגנית ובין אם רצפתי, “טלפון” עם דוש וחיפוי קיר, לרוב, לבן.

השימוש במקלחון התאים בעיקר למשפחות קטנות, בדירות קטנות וענו על צורך פרקטי בעיקר.

כיום, המקלחון עבר שדרוג במראה ובחומרים, הוא מתאים לכל בית ובעיקר לאלו שאינם רוצים אמבטיה ומבקשים ליצור חלל רחצה מרווח ופתוח. 

 

מה עוד חשוב לדעת על ייצור מקלחונים?

על מנת שתיהנו מהמקלחון בהתאמה אישית שלכם, רגע לפני שאתם מזמינים, מוטב שתתנו תשומת לב לכמה נקודות חשובות:

גובה: גובה סטנדרטי של מקלחון נע בין 180-185 ס”מ, חשוב לשים לב לגובה התקרה (בעיקר בבתים ישנים בהם התקרה נמוכה). במידה וניתן, אפשרי להזמין מקלחון מעל הגובה הסטנדרטי. 

רצפה/ אגנית: בהתאם לשיפוע שישנו ברצפה (כ- 1 ס”מ) במידה ואין שיפוע, ניתן להתקין אגנית (קיימות במגוון גדלים ועיצובים).

סוג המקלחון:

קיימים שלושה סוגים/ דגמים של מקלחונים:

לעיתים, צורת המקלחון היא נגזרת של הגודל והמיקום המיועד, במידה ומדובר בחלל גדול, יכול המקלחון לעמוד גם באופן חופשי (free standing).

אופן פתיחת המקלחון: הזזה או ציר, כאשר ניתן לקבוע איזו כנף תהיה קבועה ואיזו תזוז על צירה (בחדרי רחצה קטנים, אופן הפתיחה המומלץ הוא הזזה).

הזכוכית: הסטנדרט הקיים עפ”י התקן הישראלי, מבקש זכוכית מחוסמת (מתנפצת אך לא נשברת לרסיסים), בעובי 6-8 מ”מ, הגוונים, חלבי/ שקוף/ אטום/ מחוספס/ מודפס ואין סוף אפשרויות עיצוביות לבחירתכם. 

סניטריה ופרזול איכותי: חשוב לוודא כי אכן אלו יעמדו בתקן ולא יחלידו/ ישברו במשך הזמן. כלים סניטרים ופרזולים מגיעים בשלל עיצובים וסגנונות. 

 

היכן מומלץ לרכוש מקלחון בהתאמה אישית ?

אם אתם מחפשים מוצר איכותי לאורך שנים, הגעתם למקום הנכון.

 ד”ר זכוכית פועלת בתחום הזכוכית מזה קרוב ל- 50 שנה, ודואגת להתעדכן בכל החידושים והטכנולוגיות האחרונות בתחום. 

אנו מעניקים שירות ללקוחות מהמגזר העסקי/ מוסדי וחברות קבלניות שונות בארץ ובחו”ל, אך גם, ללקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ וגם משווקים מקלחונים במרכז

המוצרים שלנו עומדים בתקני האיכות הישראלי המחמירים ביותר– 2252,1099 ,938.

שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם ובמחלקה הטכנית יוודאו כי כל מקלחון יותאם באופן מלא ומיטבי לדרישה ולצורך, עפ”י המפרט אשר הוגש.

כיצד מזמינים מקלחון בהתאמה אישית מד”ר זכוכית?

באתר שלנו או באולם התצוגה, ישנם דגמים שונים של מקלחונים, מהם ניתן לבחור את הדגם המועדף, אך במידה והלקוח מבקש מקלחון בהזמנה אישית ובעיצוב שונה מזה הקיים, אנו מלווים אותו בכל שלבי התכנון והעיצוב ומוודאים כי יקבל את מבוקשו עד לפרטים הקטנים ביותר. 

לקוחות הפונים אלינו להזמנת מקלחון, בהתאמה אישית, מגיעים לעיתים בליווי מעצב /  אדריכל, האחראי על תכנון הבית ועל הסגנון העיצובי, יחד עם תכנית, הכוללת את המפרט הטכני של המקלחון המבוקש. 

בין אם יש מעצב מלווה ובין אם אין, אנו מגיעים לבית הלקוח, למדידה סופית ואמיתית בשטח ולא מסתפקים רק במידות בטלפון או על הנייר, שכן, לעיתים קורה והקיר מעט עקום, או הרצפה וניתן להבחין בכך רק בעת ההתקנה ועקב כך היא לא תהיה איכותית וטובה, לכן, מידות בשטח הן האופציה הטובה ביותר לקבלת מקלחון בהתאמה אישית -איכותי ומושלם.

למקלחון המושלם שלכם,

צרו קשר כעת!

Summary
איך להתאים מקלחון לבית ?
Article Name
איך להתאים מקלחון לבית ?
Description
כאשר אנו מתכננים חדר רחצה חדש, או החלפת מקלחון ישן בחדש, אנו משקיעים המון מחשבה בכל הנוגע לסגנון העיצובי, הנראות, חומרי הגמר, הסניטריה, הפרזול וכל הפרטים הנוספים, אשר עושים את המקלחון למה שהוא – המפנק הרשמי של חדר הרחצה שלכם.  מחפשים מקלחון בהתאמה אישית ? חברת ד"ר זכוכית תשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם מגוון דגמים בעיצוב מוקפד לבחירתכם וחומרים שונים באיכות הגבוהה ביותר בענף.
Author
Publisher Name
ד"ר זכוכית
Publisher Logo
מקלחונים בהתאמה אישית - ד"ר זכוכית